Учебный центр Omis OÜ

Учебный центр Omis OÜ
Narva mnt 7b, III korrus, tuba 315, 316, 317, Tallinn
+372 56 911 250; +372 56 969 700
omis@omis.ee; koolitusomis@omis.ee

https://www.omis.ee/
Facebook

Õppekeskus Omis OÜ on üks vanemaid arvutikoolitusi läbi viivaid firmasid Eestis. Alates 1992 aastast tegeleb arvutikoolituste läbiviimisega individuaal -ja grupiõppena erinevatele tasemetele nii algajatele, neile kes soovivad oma teadmisi täiendada ja professionaalidele. Suurte kogemustega õpetajad õpetavad arvuti kasutamist, aitavad aru saada arvutisüsteemidest, omandada vajalikud, universaalsed ja spetsiaalsed programmid ning graafilist disaini ning kodulehe loomise kunsti valdamist. Uue suunana pakume süvaõppena suhtlusvõrgustiku ja äri edendamise kursusi internetis. Omis OÜ Õppekeskus erineb teistest personaalse lähenemise poolest – programm ja selle pikkus sõltub õpilase eesmärgist, teadmistest ja finantsilisest olukorrast. Kursuse läbinud õpilasele väljastatakse vastav tunnistus. Lisaks arvutiõppele viib Omis Õppekeskus läbi tasulisi konsultatsioone IT vallas.

Õppekeskuse õpetajad vastavad operatiivselt arvuti kasutamise ja programmidega seotud küsimustele ning on igati koostööks valmis lahendama tekkivaid probleeme. Omis OÜ õppekeskuse koolitajad omavad kõiki õppetöö läbiviimiseks vajalikke oskusi ja teadmisi ning on oma ala professionaalid kes suudavad teha õpilastele õppetöö arusaadavaks ja huvitavaks.

 

Kõik koolitajad on meie partnerid ja IT-spetsialistid kes igapäevaselt tegelevad infotehnoloogia alal.

 

 

Meie õppekavad valmivad vastavalt sihtgrupi vajadustele ja eelnevale ettevalmistusele.

 

Õppekeskus Omis OÜ korraldab alljärgnevaid koolitusi:

 

  • MS Office
  • Veebidisain
  • Veebiprogrammeerimine
  • Arvutigraafika koolitused
  • Joonestamine arvutil
  • Raamatupidamine arvutil raamatupidamisprogrammidega Standard Books, Merit Aktiva, Merit Palk, Microsoft Excel 2016/2013.
  • Raamatupidamise praktika programmidega Standard Books, Merit Aktiva, Merit Palk, Microsoft Excel 2016/2013.

Meie õppekeskuse kõige populaarsemad on Veebidisain, MS Office ja arvutigraafika koolitused .Õppekeskus Omis koolitused toimuvad õppeklassis aadressil Narva mnt.7D, Tallinn, B-korpus, (rendileping Redio Kinnisvaraarenduse OÜ reg. 1068340) ja õppeklassis aadressil Aedvilja 1-1 Tallinn, (Pro Halduse OÜ reg.10236910). Ruumid vastavad tööohutuse ja töötervishoiu nõuetele.

 

Õppeklassid on varustatud kaasaegse tehnikaga: arvutid – Dell Inspiron 17 5749, 17.3″ (1600×900) LED Intel Core i5-5200U, RAM 8GB, SSD 128GB,

interneti ühendused kiirusega 400/100 Mbit/sek ja WiFi.

 

Õppeprotsessis kasutame Windows 10 operatsiooni süsteeme ning MS Office 2013, Office 365, MS Office 2016 ja Adobe Creative Cloud täispakett-aastase kasutusõigusega.

 

Õpilastele on kättesaadavad elektroonilised õppematerjalid, harjutused, konsultatsioonid ning koolitajate poolne abi 2 kuud peale koolituse läbimist. Õppematerjalid hinna sees. Õpilastele on kättesaadavad elektroonilised õppematerjalid, harjutused, konsultatsioonid ning koolitajate poolne abi 2 kuud peale koolituse läbimist. Õppematerjalid hinna sees.

 

Kasutatavad meetodid: interaktiivsed loengud, rühmatööd, kirjalikud õppematerjalid, õppevideod ja videotagasiside. Igale osalejale antakse tasuta personaalne mälupulk 8GB, mis sisaldab loengumaterjale ja harjutusi. Informatsiooni õppeaine kohta saab ka internetist meie koolitajate poolt õppetöö ajal soovitatud saitidelt (näiteks http://metshein.com/index.php/kontoritarkvara).

 

 

Iga-aastaselt õpib koolituskaardi alusel meie õppekeskuses pea 200 õpilast. Suurem osa (üle 80%) koolitusel osalejatest on vanemad kui 45-aastased.

 

Esmakordselt 25 aastase koolituskeskuse tegevuse jooksul alustasime 2015 aastal ka eesti keelsete gruppide arvutiõpet.

 

Alates aastast 1993 oleme Eesti Töötukassa (endine Tööhõiveamet) koolituspartner, alates sügis 2009 on Eesti Töötukassa Koolituskaardi koostööpartner.

 

 

OMIS компьютерное обучение для начинающих и продолжающих пользователей

Учебный центр Omis OÜ опыт работы в сфере курсов в различных областях компьютерных знаний начиная с 1992года.

 

Курсы для тех, кто ещё не знаком с компьютером, а также всем работникам и специалистам, кому по долгу службы требуется углублённое изучение или освоение новых компьютерных программ.

Для многих, кто ещё не умеет пользоваться компьютером, актуальность компьютерного обучения важна, так как сейчас практически не осталось областей человеческой деятельности, где бы не использовался компьютер. Знание компьютерных программ необходимо представителям многих профессий. Поэтому, если Вам нужно лучше овладеть компьютером или Вы не знаете, как пользоваться какими-то программами, Вы можете обратиться к нам в учебный центр и пройти компьютерное обучение по выбранному направлению.

 

 Учебный центр Omis OÜ предлагает курсы:

 

• Windows 10, использование Internet .

• MS Office 2013/2016

• Бухгалтерский учет на компьютере на базе программ: Standard Books (HansaRaama) и Excel 2016

• Бухгалтерский учет на компьютере на базе программ: Merit Aktiva, Merit Palk и Excel 2016

• Компьютерная графика

• Веб-дизайн

• Мультимедия и полиграфия.

 

Занятия проходят в классах по адресу: Narva mnt.7D, Tallinn, B-korpus, IV korrus и 

Aedvilja 1, 2 korrus Tallinn 

Современная учебная база отвечает потребностям новейшего программного обеспечения и последним версиям программных продуктов.

Количество слушателей в группах до 6- ти человек.

Вы можете выбрать удобное для себя время обучения с 9.00 утра до 20.00 часов вечера.

Во время перерыва для кофе-паузы можно использовать отдельное помещение.

В 2015 году, впервые за 25 лет работы, открыли обучение и на эстонском языке.

 

Мы ждём Вас и желаем Вам успехов и плодотворного обучения!

 

 

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte